E-MAIL
ARCHIVE

Flash player plug-in

  L O V E   S T O R Y 

با هـم باشـيم

http://pourhamzeh.blogsky.com - بدون شرح

http://paaeez.persianblog.ir - برگای زرد پائیز

 

Copyright :
. استفاده از مطالب این وبلاگ تنها با ذکر نام ماخذ ( بیا با هم باشیم ) و یا لینک به یادداشتها مجاز است
All Rights Reserved!
Sepideh - 2003

 

 

سه‌شنبه ٢٢ مهر ،۱۳۸٢

تسبيح کوچک دل من

     بازم سلام سلامی به گرمی یه عشق و پایداری یه غم که با همه ما زاده شده و ما رو رها نمی کنه . خسته از هر چی که بــــــود و خسته از هر چی که هست با شما گفتم که برم مثل هر شب مست مست . باز دلم مثل همیشه خالیه . باز دلم گریه تنــــهایی می خواد بر می گردم تا ببینم که کسی نیست می بینم غم دارم دنبالم می یاد آره دوست جونام  غم با ما زاده شده مارو رهــــــــــا نمی کنه  .... من اسیر درد ،من کویر و اون به زیبایی انگور چیدنه گاهی دوره ،گاهی مثل یه غروره ،گاهی نوره گاهی بارش ابر دوره ، هـمه هستی ، همه مستی ، تو دستای من جان آفرینش تو خاموشیم فراموشیم طنین یه آواز دلنشینه ، من اسیر درد افسانه پر کــشیدنه با افسون چشمای مست اون به چشمم اشنا می یاد در اون قصه روشنایی که از صبح اینه ها می یاد ،گاهــــــی دوره ،گاهـــی مثل غروره .... به نظرتون این چی می تونه باشه ؟؟ که هم دوره هم نزدیک ،گاهی نوره و گاهی بارش ابر دوره ؟؟؟ ... نمــــــــــی دونم !!

یه تسبیح داشتم که خیلی دوستش  داشتم آخه اسمشو گذاشته بودم تسبیح کوچیک دلم اما اونم منو گذاشتو رفــــــــــت می گین چطوری خوب بخونید تا بفهمید ... بعد از اونم رنگ روز تولدتونو می نویسم . و چند تا هم پیشنهاد راستی از اين به بعد دوتا بخش جديدم دارم اوليش که معرفی انواع سايتهاست که فکر کنم به درد بخوره و دوميشم نوشتن يه سر روايته که چندتا نتيجه گيری هم آخراون داره ُ نتيجه گيری های طنز اما واقعی و نکته بينانه که اميدوارم شما دوست جونام اونارو بخونين و بهش خوب فکر کنيد . .

 

تسبيح کوچک دل من

تسبیحم کوچیک بود و سی و سه دونه بیشتر نداشت ،سی و سه دونه گلی ،دونه گلی ،هر کدوم قسمتی از من بود ،تسبحه دونـه گلی منو به یاد خودم می انداخت ،به یاد دونه های کوچیک قلبم .قلبم .... دوستم می خواست بره پیش خدا ( خونه خدا) تسبیحــــه دونه گلیمو به اون دادم تا با خودش ببره تسبیحم بی تاب رفتن بود رفتنو گردیدن ... عمری تو دستهای من گردیده بود از موقـــعی کــه مامان جونم اونو به من داده بودو خودش از پیش من رفته بود . من با گردوندن اون تو دستهای خودم آروم می شدم اما حالا دیــگه اون بی تاب رفتن بود رفتن و گشتن دور خونه خدا ... منم نمی تونستم اونو به زور نگه دارم چون اون موقعه دیگه منو آروم نمی کـــرد چـون خودش نا آروم بود .. دوستم برگشت اما  تسبیحه دونه گلی من هرگز برنگشت .تسبیحه دونه گلی من زیر بارون ، زیر اشک یکــــــریـز فرشته ها آب شده بود  توی موج گشتن ( طواف )  هل شده بود آخه اون بی قرار بود . از تسبیحه گلی من هیچی نموند . حــــــــــالا دوستم بهم یه تسبیحه جدید داده اما من تسبیحه گلی خودمو می خوام . حالا پاره های دلمو به نخ کشیدم چون تسبیحه گلیم مــنو به یاد خودم  و قلبم می انداخت  حالا روزی رو دعا می کنم که از این تسبیحه هم چیزی نمونه روزی رو که تسبیحه دلمـــــم بــی قرار گشتن بشه هو دیگه بر نگرده  ...

 

روز تولدت چه رنگيه ؟؟

22 مهر تا 20 آبان : سفید

آنها پر از آرزو هستند . به سادگی دچار حسادت می شوند . ولی به سختی عکس العمل نشان می دهند . به طور کـــلی دارای شخصیتی متفاوت بوده و در نظر دیگران گاهی با منشی ثابت جلوه می نمایند . کمی حساس و زود رنج هستند و در تمام مراحل زندگی عاشق .

 

چندتا پيشنهاد که شايد به درد بخوره !!

هیچ گاه در جمع نگو رژیم دارم . _ بهترین امکان رو از بدترین شرایط بساز  _ سوت بزن _ بیاموز با دستان خودت چیزهای زیبا بیافرینی _ دو چرخه سواری رو فراموش نکن _ همیشه لبخند بزن چون در عینی که هزینه ای نداره ، نمی شه براش قیمت تعیین کرد _ سیگار نکش _ نام ،قیافه، صدای افراد را به خاطر بسپار _ هیچ وقت اجازه نده کسی به تو بد نگاه کنه _ از به کار بردن طعــــــــــنه تو حرفات خودداری کن ( کار بدیه ،همه رو ناراحت می کنه ) _گوش دادنو یاد بگیر گاهی اوقات فرصتها بسیار آهسته در می زنند _ در اجــــتماع شرکت کن _ افکار بزرگ تو سرت داشته باش اما به خوشی و لذت اندک دنیا بسنده کن _ بهترین چیزهارو بخواه و برای پرداختن بهای آن آماده و مشتاق باش _لطیفه بگو شوخی کن اما نه برای آزار و اذیت دیگرون _ وصیت نامه خود تو بنویس و هر سال اونو تجدید کن .

 

  معرفی سايت :

اين سايت اطلاعات  جالبی در مورد احمد شاملو شاعر معروف ایرانی واسه علاقه مندا به این شاعر داره . یه سر بزنید .  

www.shamlu.com

 

 

تو رو خدا نگین که این چرا همش آیه یاس می خونه خوب دیگه بالاخره باید واسه درد دل یه راهیو پیدا می کردم دیگه که اونم تا الان هیچ راهی به جز نوشتن نیست . منتظر همتون هستم . منتظر شماها ،همدلی ، همدردیهایی مهربونتون .

تا بعد  به خدای تسبيحهای کوچيکتون  ( قلبهاتون ) می سپارمتون . سپيده .

 


عناوین مطالب وبلاگ

تسبيح کوچک دل من :: سه‌شنبه ٢٢ مهر ،۱۳۸٢

   

این قالب فقط برای وبلاگ بیا با هم باشیم طراحی شده است .
« بیا با هم باشیم »
http://sepidehjoon.persianblog.ir
sepi_dark_devil@yahoo.com

سپیده - 2003